Program postnih večerov v cerkvi sv. Jakoba v Ljubljani, 2019:

- 1.  10. marec: Hiša ljubezni: hiša misijona, dr. Marjan Sedej je predstavil hišo Ljubhospic in njeno poslanstvo.

Posnetek. (Posnetek laahko prenesete: desni klik z miško/Shrani povezavo kot...)

- 2.  17. marec: Resnična hrana: ljubezen; medicinski in humano-duhovni model, spregovorila je gospa Tatjana Fink, srokovna vodja hiše.

Posnetek.

- 3.  24. marec: Molitev za umirajoče in pokojne, Spregovoril je p. Silvo Šinkovec, dušebrižnik v hiši Ljubhospica.
Posnetek.

- 4.  31. marec: Župnija Preska skrbi za dom starejših občanov, izkušnja in novosti, nagovoril nas je župnik župnije Preska, g. Jure Koželj, glasbeno spremljavo bo pripravil Dalibor Miklavčič.

Posnetek.

- 5.  7. april: Duhovnost spremljevalcev hudo bolnega - Jani Kramar, prostovoljec v hiši Ljubhospic. Glasbeno je večer popestrila skupina Sirius.