Dogodki Svetovnega etosa Slovenija

Cankarjev dom:

2016, 7. nov: Posvet: ETIČNO POSLOVANJE. Dobre prakse

Knjižnica Otona Župančiča

Poročilo o okrogli mizi v Knjižnici Otona Župančiča, 3. 5. 2016 ob 18h Kako ustvariti etično gospodarstvo? Siol. Časnik. Organizator Svetovni etos Slovenija. Posnetek SE in etika v KOŽ 3.5. ob 18h Socialna akadeimija - SAK, Simona Osterc in Luka snemalec in montažer.

Zborniki

Gibanje Svetovni Etos Slovenija in Knjižnica Otona Župančiča

čet.. 24. oktober 2019, 18:00

Etika športa in športna vzgoja

Sodobni šport odpira vedno več etičnih dilem in izzivov, ki terjajo temeljit premislek.

Hkrati so športna tekmovanja že od samih začetkov vsebovala tudi izjemno poudarjeno etično razsežnost.

Na dogodku bomo razpravljali tako o odprtih dilemah športa v sodobnem svetu, kakor tudi o vzgojni vlogi športa.

Gosta:

Izr. prof. dr. Vojko Strahovnik je raziskovalec na Teološki fakulteti Univerze v Ljubljani.

Dr. Jernej Pisk je profesor filozofije in športa v Zavodu sv. Stanislava v Ljubljani in predsednik Slovenskega društva za filozofijo športa.

________________________________

POSLOVNA ETIKA. Dobre prakse. CD 2106

Posvet: ETIČNO POSLOVANJE. Dobre prakse / Cankarjev dom, 7.11.2016. Oddaja na TV: DUHOVNI UTRIP - Etično poslovanje. Dobre prakse, 9. 12. 2016 Posnetki so in še bodo objavljeni tudi na Face...